Menu

Wszystko o social mediach...

Facebook, Instagram, nasza-klasa, Tinder, Badoo czy Snapchat - sprawdzamy, opisujemy, pomagamy.

Konkursy internetowe - czy warto brać w nich udział?

linkitv

Od wielu lat grach i biorę czynny udział w różnych konkursach internetowych, na facebooku, instagramie czy nawet w konkursach smsowych organizowanych przez radio internetowe.

W tamtym roku wygrałam całkiem sporo ciekawych rzeczy - zegarek, wycieczkę na Jamajkę w EskaTV oraz kilka drobniejszych nagród. Ciężko w internecie odszukać dobrych i sprawdzonych konkursów, dlatego ja korzystam ze stron, które są zbiorami najnowszych i zawsze aktualnych konkursów internetowych. Ze swoich strony mogę polecić serwis https://upolujnagrode.pl korzystam z niego od dłuższego czasu. Ładnie opisany konkursy, czas trwania oraz link do regulaminu to wszystko co mi trzeba, aby wziąć udział w kolejnej zabawie.

Czy warto brać udział w konkursach online?

Moim zdaniem warto! Na moim przykładzie i moich znajomych widzę, że aby wygrać coś wartościowego trzeba po prostu spróbować swoich sił w konkursie. Samo niestety nie przyjdzie, niektóre są bardziej wymagające i kreatywne, ale ja to właśnie uwielbiam :)

Dla leniwych na stronie znajduje się działa z darmowymi próbkami https://upolujnagrode.pl/darmowe-probki/ - tam nie trzeba się wysilać wystarczy podać swoje dane lub zapisać się do newslettera aby otrzymać darmowe próbki kosmetyków czy gadżety.

Pozdrawiam, Kasia

 

© Wszystko o social mediach...
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci